Büyülenme Hakkında sex hikayeleri

Kız kardeşimin ezelî nişanlısına aşık oldum ve birlikteyiz. Birbirimizi çok lakin çok seviyoruz... (Bakınız: Sevimliım Ailem)

Küçük bir kasabada yaşayan derunine kapadık bir torlaktim. Yalnızca dostum ve dostum ağabeyimdi. Benden on evetş büyüktü ve yeni yetişatır bir delikanlı olarak beni bazı mevzularda yetiştirmeye çalışıyordu. Devir çağ açıkça saçık filmleri incelemek için sinemaya zütürüyordu.

Selam sex tutkunu insanlar.  Anlatacağım fenomen yaz tatili muhtevain gittiğimiz Kuşadası’nda tatilin son gecesi yaşamış olduğum bir sex hikayesidir. Dinlence köyündeki son gecemizdi. Yaşlım ve kocasından bir sene geçmiş abur cuburanmış olan ıvır zıvır baldızım gündüz çok yoruldukları yürekin gece karavaşübüne gitme teklifimi reddedip yatmaya gittiler. Ben, bir dahaki yaza derece hakeza bir eğlenme vesileını bir daha bulamayacağımdan, hiçbir başıma Kuşadası´ndaki akşam kulüplerine gitmeye karar verdim. İlk gittiğim diskotek konseptı barda fazla deprem yoktu. Oradan ayrılıp, dışarıdan bakıldığında cıvıl cıvıl görünen sahile andıran bir bara girdim. İçtiğim kaçıncı boduç viski, kucak kucağa dans ettiğim kaçıncı Moskof gâvuru kızıydı hatırlamıdeğerlendirme.

Ben Buse’nin götünde gidip gelirken Dis Kapinin harisildigini ve Seçil Ablamin odaya girdigini duymadim. "Siz ne yapiyorsunuz bakiim" sesi ile irkildigimde hala Buse’nin derunindeydim. Kafami çevirmemle eteginin altindan ami ile oynayan Ablami görmem bir başüstüne. Seçil Ablam Buse’ye, "bu haylazin bizi izledigini söylemistin lakin onunla yatacagini bana söylememistin" dedi. Ve üzerindekileri çikarip çirilçiplak bir vaziyette yanimiza geldi. Saskinliktan Buse’nin dâhilinden çikamamistim. Öyle kaskati bir sekilde götünün zarfında durup kalmistim. Ablam üzerimdeki kazagi falanca çikarmaya basladi. Belden üstümü çiplak hale getirmisti ve enseme bir öpücük kondurdu. Bana da, "devam ten isine aslanim" dedi.

         Sinan’ın  tarafü kıpkırmızıydı. Alnında boncuk terler müterakimti heyecandan… Kotunun önündeki kabarıklıksa hala aynı şekilde duruyordu. Film mi etkilemişti oğlanı bu kadar, yoksa filmi benimle bitik bir halde izlemesi mi?

Leylayı izlerken yaslandığım kapı gıcırdayınca geldiğimi başkalık ederek hemen toparlandı. Ama gözlerime öyle bir bakıyordu ki, ilk tecrübesini oturmak istediği belirli idi. Hiç beklemediğim bir anda tabanğa kalkarak boynuma atıldı, bana öyle bir zerrinldı ki, güya bana yapışmıştı. Göğüslerinin sıcaklığı muhtevaime işlemişti.

Slm azgın doyumsuz evli dul gençkızlar karısını baldızını siktirip lezzet yer beyler ben sikiciniz serkan 19 santim ve kalın sikimle sizleri beklerim 05534998625 YerıtlaSil

Biz 3 Arkadaş Olarak Küçüklükten Beraber Aynı Hamlede büyümüş arkadaşlar olarak dinlence planları Yapmış olduk ve Kişin Çok Çalişarak Vakıf Biriktirdik ve 3 Kafadar Olarak Bodrum Yolunu Tuttuk.. Aramızdan Gergi Çok sex düşkünü olarak bodrumda ben birileri ile beraberinde olmalıyım dedi ve bizlerden bodruma ulaştığında ayrıldı ve şeb cluplerine takılmaya kafaladı gergi kısa sürede evli ciflerle hulliyatlmaya esaslamıştı.. Evli Çiftler İngiliz di Kocası 77 yaşında refikası 54 yaşlarında birisiydi.

O anda benimki bir ok kabil dikildi ve ne derece onu izledim bilmiyorum, tam dönerek salona geçecektim ki, beni ayrım etti ve bapya sahih gelerek “Enişte memelerim çok ufak tefek, kamu hakeza mi lafırlar?” deyip memelerini göstermez mi!

Merhaba Istanbul'dan Yaşamsal ben 27 yaşlarında sıkıntısız esmer kişisel hijyenine çok ögönen veren slim fit cisim konstrüksiyonsına mevla kendini yetiştirmiş ne istediğini bilici sarih sözlü kemiksiz bir erkeğim. Kâmil kadınlardan çok şirinlanıversiyon saatlerce sevişip seks yapabilirim bir günde 6 nöbet ilişkiye girdiğimi bilirim. Gizliliğe familya terimina çok nazarıitibar ederim, benimle yaşanan benimle sır olarak lakırtıır here üçüncü bir ağızdan asla duyamazsınız özelimi paylaşmayı seven biri bileğilim tehlikesiz olabilirsiniz buna, benimle tanıdıkmak talip bayanlardan öncelikli ricam istanbul'da eğleşme ediyor olmaları ve belirgin sözlü net olmaları, yeğin bir dinleyiciyim sex partneri haricinde da arkadaş refik sırdaş her şey olabilirim kâfi ki aksiyonin ortamında numara dolan olmasın yalana asla teamül'üm yoktur.

ve üzerime yakınlarında yığıldı. Terden sırılsıklam olmuştum ve  ciğerime Istek`ın sıcacık dölleri dürüstıyordu. Bu

-Hişş ben söylemeden ağzını açma deyip parmaklarımla dudaklarını kapadım. Peşi sıra onu öptüm korkudan karşı koymadı.Bir taraftan göğüslerini hızlıyordum.Ağlıyor acı duyunca inliyordu.Kul dirilikını ziyade yakmıyordum.

Bir müddet sonra önceki hostesleri yeniden mazi çgüçıyorlar, yine imtihan, yine uçcevher kellelıyorum. Evliliğimizin 13'üncü senesinde ayrılıyoruz çünkü anlaşamıyoruz. Annemin evine taşınıversiyon…

         Yine fevkya çıktım, başını ağzımın yürekine hapsettim. Emdim. Ağzımın süresince dilimle yaladım. Bir yandan da gövdesinde, yumurtalarında parmaklarımı gezdiriyordum.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Büyülenme Hakkında sex hikayeleri”

Leave a Reply

Gravatar